bitcoin-de-son-durum-6385-ve-7000-iki-onemli-seviye.jpg

Bitcoin’de son durum: 6385 ve 7000 iki önemli seviye

Bitcoin için 6500'teki yükselen desteğin kırılmasıyla birlikte bir numaralı kripto para 6385 dolara kadar geriledi. Analist Robert Sluymer, 6385 ve 7000'in Bitcoin için önemli seviyeler olduğunu söylüyor.


yeni-rapor-cin-hukumetine-gore-en-iyi-kripto-paralar.jpg

Yeni rapor: Çin hükümetine göre en iyi kripto paralar

Çin hükümetine bağlı bir organizasyon olan Çin Bilgi Endüstrisi Kalkınma Merkezi (CCID), kripto paraları değerlendirdiği ikinci raporunu yayınladı. Yeni raporda ilk sırada EOS yer aldı.


bitcoin-iki-haftadir-konsolide-oldu-kopus-yakin.jpg

‘Bitcoin iki haftadır konsolide oldu, kopuş yakın’

Forbes’ta yer alan habere göre, hükümetlerin kripto paralarla ilgili yapacağı düzenlemeler konusundaki yaygın belirsizlik, Bitcoin ticaretinin önüne geçerek hacimleri azalttı ve volatilitenin düşmesine neden oldu. Swatt Exchange’in kurucusu ve başkan


bitcoin-nasil-bu-kadar-pahali-hale-geldi.jpg

Bitcoin nasıl bu kadar pahalı hale geldi?

Yeni başlayanlar için fiyat grafiklerini analiz etmek ve finansal dünyadaki alım satım terimlerini anlamak zor olabilir, bu nedenle Bitcoin'in yıllar süren yolculuğunda nasıl bu kadar pahalı hale geldiğini inceliyoruz.


bu-teoriye-gore-bitcoin-de-dusus-trendi-yakinda-son-bulacak.jpg

Bu teoriye göre Bitcoin’de düşüş trendi yakında son bulacak

The Crypto Fam'daki bir grup araştırmacı, Bitcoin'in ayı piyasasını fiyat manipülasyonu ile ilişkilendirdi. Araştırmacılar, kurumsal kripto para ticaretinin gelişinin, piyasada fiyatların düşmesine yol açtığını öne sürüyor. Bununla birlikte düşüş tre


"Balkanlar, Türkiye, Orta Asya ve Orta Doğu’da; küresel Kripto Madencilik Hizmeti Veriyoruz, çok uluslu ve bölgesel şirketlerin öncelikli çözüm ortağıyız."

Elektronik Bülten


Bize Ulaşın